Menu
Your Cart
250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Çamaşır Hijyeni

Marka: Deniz Kimya
Su Sertliğini Giderici Yardımcı Yıkama MaddesiÖzellikleriYardımcı yıkama maddesidir.Bütün sanayi tipi çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Çamaşırların grileşmesini önler ve ana yıkama maddesinin gücünü artırır.Çamaşır makinelerinin kireç bağlamalarını önleyerek kullanım ömürlerini uzatır.Her su..
206,50TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Marka: Deniz Kimya
Klorlu Ağartıcı ve Leke Çıkarıcı Yardımcı Yıkama MaddesiÖzellikleriYardımcı yıkama maddesidir.Tüm sanayi tipi çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Ana yıkama maddeleriyle kullanılabilir.İdeal yıkama sıcaklığı 30 derecedir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında düşük sıcaklıklarda bile etkilidir.Klora..
265,50TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Marka: Deniz Kimya
Yumuşak ve Orta Sert Sular İçin Az Köpüren, Ağartıcı ve Enzim Katkılı Komple Çamaşır Yıkama DeterjanıÖzellikleriKöpüğü kontrollüdür. Her türlü sanayi ve ev tipi çamaşır makinelerinde kullanımı uygundur.Her su sıcaklığında kullanılabilir. Yıpratmadan tertemiz yapar.İçerdiği oksijen bazlı ağartıcı say..
389,40TL
Vergiler Hariç:330,00TL
Marka: Deniz Kimya
ÖzellikleriYardımcı yıkama maddesidir.Tam ve yarı otomatik sanayi tipi çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Fortex marka ana yıkama maddeleriyle kullanılması tavsiye edilir.İçerdiği yüksek orandaki enzim ile pişmiş yağ, kan, protein, çimen, gıda lekelerini parçalayarak temizlenmesini sağlar.Her ..
289,10TL
Vergiler Hariç:245,00TL
Marka: Deniz Kimya
Ağır Kir, Yağ ve Kan Çözücü Yardımcı Yıkama MaddesiÖzellikleriTam ve yarı otomatik tüm sanayi tipi çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Fortex markalı ana yıkama ve yardımcı yıkama maddeleri ile birlikte kullanıma uygundur.Ağır kir, yağ ve kan ile kirlenmiş sorunlu çamaşırların temizliğinde her ..
194,70TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Marka: Deniz Kimya
Yağ ve Kir Çözücü Sıvı Yardımcı Yıkama MaddesiÖzellikleriYardımcı yıkama maddesidir.Her türlü sanayi tipi çamaşır makinesinde kullanımauygundur.Çok kirli ve sorunlu çalışmaların temizliğinde yardımcıyıkama maddesi olarak kullanılır.Her su sıcaklığında etkilidir. Su sertliğinden etkilenmez.Yünlü ve n..
348,10TL
Vergiler Hariç:295,00TL
Marka: Deniz Kimya
Yağ ve Kir Çözücü Sıvı Yardımcı Yıkama MaddesiÖzellikleriHer türlü sanayi tipi çamaşır makinesinde kullanıma uygundur.Çok kirli ve sorunlu çalışmaların temizliğinde yardımcı yıkama maddesi olarak kullanılır.Her su sıcaklığında etkilidir, su sertliğinden etkilenmez.Yünlü ve nazik çamaşırların yıkanma..
649,00TL
Vergiler Hariç:550,00TL
Marka: Deniz Kimya
Sıv Klorlu AğartıcıÖzellikleriKlor bazlı ağartıcı ve leke çıkarma maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve klora dayanıklı boya içeren renkli çamaşırlarda (renk stabilitesi test edilmek şartıyla) güvenle kullanılabilir.Ana yıkama maddeleri ile birlikte kullanılabilir.Genel temizlikte kullanıl..
147,50TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Marka: Deniz Kimya
Az Köpüren Sentetik Toz DeterjanÖzellikleriKöpüğü kontrollüdür.Otomatik makinelerin tüm yıkama programlarında, her çamaşırda mükemmel sonuç verir.Her su sıcaklığında kullanılabilir. Yıpratmadan tertemiz yapar.İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.Ekonomiktir, enerji ve zaman tasarr..
233,64TL
Vergiler Hariç:198,00TL
Marka: Deniz Kimya
Az Köpüren Ağartıcı İçermeyen Çamaşır Yıkama DeterjanıÖzellikleriKöpüğü kontrollü ana yıkama maddesidir.Tüm sanayi ve ev tipi çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Tüm su sertliğinde ve her yıkama suyu sıcaklığında kullanılabilir.Formülündeki aktif maddeler ve enzimler yağ, protein, boyar madde, ..
389,40TL
Vergiler Hariç:330,00TL
Marka: Deniz Kimya
EAD ve Ağartıcı Katkılı Az Köpüren Sentetik Toz DeterjanÖzellikleriKöpüğü kontrollüdür.TAED ve ağartıcı içerir.Sert sularda kireci bağlayarak çamaşırların grileşmesini önler.Otomatik makinelerin tüm yıkama programlarında, her çamaşırda mükemmel sonuç verir. Yıpratmadan tertemiz yapar.Her su sıcaklığ..
283,20TL
Vergiler Hariç:240,00TL
Marka: Deniz Kimya
Renkliler Dahil Tüm Tekstil Tipleri İçin Çok Amaçlı Leke ÇıkarıcıÖzellikleriYardımcı yıkama maddesidir.Tam ve yarı otomatik tüm sanayi tipi çamaşır makinelerinde kullanıma uygundur.Fortex Oxy Action, otel ve hastane çamaşuırhanelerinde kullanılmak üzere hazırlanmış muadillerinden daha fazla aktif ok..
241,90TL
Vergiler Hariç:205,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)