Menu
Your Cart
250 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Zemin Temizlik ve Bakım

Marka: Deniz Kimya
Toz Toplama MaddesiÖzellikleriİnsan trafiğinin yoğun olduğu her türlü cilalı ve parlak zeminlerde biriken tozun, ıslak paspas yapılmadan, kuru mopla yüzeyden toplanmasını sağlar.Temizliğinin yanı sıra yüzeylerin parlaklığını ve korunmasını da sağlar.Antistatik özelliği ile kullanıldığı alanın tozlan..
289,10TL
Vergiler Hariç:245,00TL
Marka: Deniz Kimya
Köpük KesiciÖzellikleriHalı, çamaşır, kombine yer yıkama makineleri gibi köpük kontrolü gerektiren tüm makinelerde aşırı köpüğü kesmek için kullanılır.Silikon ihtiva eder.Az miktarda yeterli olduğundan ekonomiktir. Kullanım Şekli ve MiktarıBidonu çalkalayarak kullanınız.Halı makinelerinde ..
194,70TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Marka: Deniz Kimya
Kristalize Yer CilasıÖzellikleriMermer, traverten, mozaik gibi tabi ve yapay kalsiyum karbonat esaslı zeminlerin cilalanmasında kullanılır.Kalsiyumla reaksiyona girerek son derece dayanıklı kristalize bir satıh oluşturur.Suya dayanıklıdır, kayma yapmaz.Sudan ve hava şartlarından etkilenmez.İç ve dış..
230,10TL
Vergiler Hariç:195,00TL
Marka: Deniz Kimya
Genel Temizlik Maddesi Leke Sökücü & Halı ŞampuanıÖzellikleriSuyla yıkanabilen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır.Çok amaçlıdır.Özellikle bahçe mobilyalarında “plastik sandalye, şezlong gibi” güneş yağı ve ağır kirlenmiş yüzeyleri çok kolay temizler.PVC Pencere-kapılar, bürolar, banyola..
460,20TL
Vergiler Hariç:390,00TL
Marka: Deniz Kimya
Kuru Köpük Halı ŞampuanıÖzellikleriHer türlü halı, döşeme ve kumaş kaplı yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Üstün temizleme gücüne sahiptir. Alkali ve sabun ihtiva etmez.Özel parfümü ile hoş koku bırakır. Kullanım Şekli ve MiktarıTemizlenecek yüzey, halı önce elektrik süpürgesi ile süpürülür.Ağ..
233,64TL
Vergiler Hariç:198,00TL
Marka: Deniz Kimya
Köpüğü Ayarlı Halı ŞampuanıÖzellikleriHer türlü halı, döşeme ve kumaş kaplı yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Köpüğü kontrollüdür.Püskürtme / emme yapan ıslak tip halı makineleri ile uygulanır.Üstün temizleme gücüne sahiptir.Özel parfümü ile hoş koku bırakır. Kullanım Şekli ve MiktarıTemizlene..
224,20TL
Vergiler Hariç:190,00TL
Marka: Deniz Kimya
Konsantre Halı ŞampuanıÖzellikleriIslak tip makinelerde kullanılan konsantre, halı yıkama maddesidir.Her türlü yıkanılabilir halı, döşeme ve kumaş kaplı yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Üstün temizleme gücüne sahiptir.Alkali ve sabun ihtiva etmediğinden halılarda yapışkanlık oluşturmaz.Özel formül..
350,46TL
Vergiler Hariç:297,00TL
Marka: Deniz Kimya
Ağır Kir ve Cila SökücüÖzellikleriPVC, Lineolum ve taş gibi alkali mamule dayanıklı zeminlerin üzerindeki cilaların ve kirlerin sökülmesinde ve temizlenmesinde kullanılır. Kullanım AlanlarıOtel, hastane, restoran, fabrika vs. gibi işletmelerin cila yapılacak alanlarının cilalanmadan önce veya c..
77,88TL
Vergiler Hariç:66,00TL
Marka: Deniz Kimya
Kir ve Cila SökücüÖzellikleriZemindeki ağır kirin çıkarılması veya yeni bir zemini cilalamadan önce cilanın yenilenmesi durumlarında kullanılır.Alkali mamule dayanıklı zeminlerde cilanın, kirin sökülmesi ve temizlenmesi için ideal bir üründür.Özel formülasyonuyla cilayı sökmede çabuk etki gösterir v..
206,50TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Marka: Deniz Kimya
Cilalı Yüzeyler İçin Cila İçeren Temizlik ve Bakım MaddesiÖzellikleriCilalı yüzeylerin günlük bakım ve temizliği yapılır.Cilanın ömrünü uzatır.Matlaştırmaz, kalıcı bir parlaklık ve hijyen sağlar. Kullanım AlanlarıOtel, hastane, restoran, fabrika vs. gibi işletmelerin cilalanmış yüzeylerinin gün..
64,90TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Marka: Deniz Kimya
Cilalı Yüzey Temizlik ve Bakım MaddesiÖzellikleriCilalı yüzeylerin günlük bakım ve temizliği yapılır.Cilaya zarar vermez.Nört pH’lı ürünler ile temizlenmesi gereken kendinden cilalı yüzeyler için de idealdir.Matlaştırmaz, parlaklık sağlar.Ürün kombine yer yıkama makineleri ve mop ile kullanıma uygun..
110,92TL
Vergiler Hariç:94,00TL
Marka: Deniz Kimya
Köpüksüz Yağ ve Kir Giderici Temizleme MaddesiÖzellikleriKöpüksüz zemin temizleme maddesidir.Mineral / Sentetik yağ ve gres lekelerini, suda çözünen kirleri gidermek için özel olarak formüle edilmiştir.Hızlı kurumasından dolayı zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.İçerdiği yüzey aktif maddeler biy..
188,80TL
Vergiler Hariç:160,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)