Ofis 360 +

Ofis360 olarak iş yerinize değer katmak için müşteri odaklı hizmet sunuyoruz. Her alanda en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Müşteriye özel ürün portföyünü avantajlı fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşteriye özel kolay sipariş seçeneği, avantajlı fiyatlar ve güvenli alışverişin adresi Ofis 360 ile ofis alışverişleriniz artık çok daha kolay!

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet
Ofis360 Plus Avantajları
Güvenli Ödeme – Hızlı Teslimat

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Ofis 360 olarak müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışını esas alarak hareket ediyoruz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ürünleri portföye ekleyerek avantajlı fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunuyoruz. Müşterilerimizin işyerlerine değer katmak için şeffaf, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Ofis360 Plus Avantajları

Müşteriye özel ürün portföyü hazırlayarak müşterilerin kolaylıkla sipariş verebilmelerini sağlıyoruz. Ofis360 Plus ile firmalara özel fırsatlar ve avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Ofis360’a üye olarak müşterilerimize özel Ofis360 Plus ile avantajlı fiyatlardan ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Güvenli Ödeme – Hızlı Teslimat

Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin alışverişlerini sorunsuz tamamlamalarını sağlıyoruz. Sipariş süreçlerinden satış sonrasına kadar hizmetin her aşamasında titizlikle hareket ediyor, ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Müşteri Referansları

Sende Ofis 360 Plus’a Katıl, Avantajları Kaçırma!

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
23 + 4 = ?
Enter the equation result to proceed

Ofis360 Plus Avantajları

Anlaşmalı ürünler üzerinden fiyat avantajı
İşyeri yapınıza uyacak farklı ödeme şekilleri
Tek hesaptan işyerinizin, tüm şube ve departman ihtiyaçlarınızı tek seferde halledebilme
Tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olan size özel Satış Temsilcisi